Konstelační víkend s kotětem

26. června 2016 v 23:43
Mám za sebou zajímavý víkend. Věnovala jsem ho sobě. Na výběr byla svatba kamarádů, já se ale rozhodla pro dva dny konstelací v malé skupině. Bylo to bezva. Snad po úplně všech stránkách.
Celé to začlo tím, že při sobotním ranním venčení čoklise jsem našla kotě. U nás vedle baráku. Co chcete takhle v sobotu ráno před celodenním pryč dělat s mrňavým kotětem, co sice hrdinně prská na psa, ale jinak se sotva udrží na nohou a rozhodně vypadá dost bezprizorně?
Nějak to proběhlo, úžasně zafungovala prozřetelnost ve formě mezilidské pomoci (kotě má tak 5 týdnů a čím ho chcete živit...) a já mám doma v košíku na klíče vrnící, tak snad spokojený kotě. Tímto znova moc děkuju Koleni za dnešní cat-sitting servis!❤️❤️❤️
Ke konstelacím asi teď moc psát nechci. Snad jen, že to celé bylo jemné a mírné a něžné a přesto mi to jasně ukázalo směr, jakým mám namířit svou pozornost. Ve věcech vztahu, ve věcech seberozvoje, a to i v dlouhodobých horizontech. Jsem z toho celá taková vyklidněná. Těším se, až mi od Míši přijde zvukovej záznam a já si nějterý věci připomenu.
Tíží mě, že vztah je opravdu zkončený. To je mi líto. Že tam není možnost ho opravit a zkusit to znova. Pěkné je, že tam ani z mé ani z jeho strany nejsou křivdy a negativní emoce. Že k sobě cítíme jen vděk. A že Mým úkolem je ho pomalu propustit. A že já opravdu mám namířit svou pozornost plně k sobě. A že prý to nebude ani velká dřina a vypadá to, že ani nemám být na ten život sama. Že mě snad čeká partnerskej vztah, kde budu mít podporu. Kde budu šťastná. To by bylo fakt krásný... Zatím si v sobě ale hýčkám lásku k němu. Ale myslim, že to chce jen kus času. A já si ho dopřeju. Pomalu ho pouštět.

Tak a teď spát. Čekají mě poslední 4 dny s dětma. A fakt je moc ráda předám prázdninám a užiju si několik týdnů bez dětí. Se psama, kočkama. A se sebou samou. Skvělý. Parádní prognóza. (A na tomto si uvědomuju, jak je dobře, že ho propustím. Ptze..., já nemám chuť s ním trávit prázdniny...)

dobrou
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama