máte pěkné šaty, slečno

14. června 2016 v 16:47 |  den za dnem
někteří mí přátelé či rodinní příslušníci mi opakují, že se zas někde zamiluju. neboj vendo, to přijde, ani nebudeš vědět jak! a já si říkám, že bych měla začít pokukovat, co je kde k mání, když to říkaj.

včera mi jeden chlapík řekl: máte pěkné šaty, slečno. a mně později došlo, že možná to tedy znamenalo: líbíte se mi, slečno. jsem antikoketa. neumím to a netuším, jak se balí chlapi. když se mi to párkrát za život podařilo, někoho oblbnout, byla jsem v tom zcela nevinně. většinou jsem jen byla uvolněná, prdlá a polonahá.
tak se dnes sama sobě směju, co mě čeká za výzvy. chodit po světě uvolněná, prdlá a polonahá!
jedna kamarádka včera pronesla slovo líbat. a já od té doby kňučím, jáááj, já bych se chtěla líbat! nejspíš mám tedy ovulaci a hormony řídí moje touhy. samozřejmě, já bych se chtěla líbat s ním - s tím mým povedeným chlapem, co pořád ještě bydlí v kanclu a nosí mi domů špinavé prádlo a jíst uvařenou polívku. ale ten chlapík, co mi pochválil šaty, by taky stál za úvahu. na to mi kamarád říká: hele nespěcháš trochu?

tak já nevim. prý to přijde, ani nebudu vědět jak, ale když mě cvrnkne do nosu něčí kompliment, tak prr, holčičko, teď máš truchlit!za poslední dobu jsem rozklíčovala několik témat.
1. alergie na CHLAD. člověk je alergický na to, co ho dráždí. mě dráždí CHLAD. CHLADné čumáky, CHLADné vztahy, CHLADné lidi, CHLADné jednání. hlavní potíž mého dětství byla mamka - poněkud málo mateřská mamka. čili CHLADná mamka. mamka, co projevovala jen nasírací emoce anebo neutrál. ale že by mě samou láskou zulíbala, to jsem nejspíš nikdy nezažila. mamka praktická žena. mamka mašina. mamka muž. a jakýpak je ten můj povedený chlap? celých deset let jednou nohou ze vztahu, poněkud skáloidní na povrch, poněkud CHLADný. a máš mě rád, miláčku? jasně že mám. ale že bych tě samou láskou zulíbal, to nejde, musel bych projevit EMOCE, a to nemám ve zvyku! ale zpět k mamce. co předá mamka dítěti? jen to, co sama umí. ona uměla být CHLADná. tedy já umím být jedině CHLADná! a safra. že by vysvětlení mé odtažitosti? nemám ráda, když mě lidi chtěj objímat. s chlapem jsem byla tulivá, ptze spadal do okruhu několika málo lidí, jejichž doteky já můžu. no ale kdy jsem tulivá, jsem si vybírala. a safra. někdy na mě sahat nemohl, ptze sem byla autista. někdy to bylo uplně v pohodě. trvalo mi půl roku, než sem mu poprvé řekla, že ho mám ráda. rok, než sem řekla miluju tě. nejdřív jsem byla ledovec, ani v sexu to první roky nebyla žádná hitparáda, dělala jsem to, ptze se to dělá a ptze mu to dělalo dobře. no a z odtažitosti sem skočila rovnýma nohama do závislosti. taky žádná hitparáda. ovšem... jak jsem se osamostatňovala, alergie v průběhu let přestala být tak otravná. a teď už znám souvislosti, takže předpokládám, že mi z života zmizne úplně.

2. další šupa přišla v sobotu, v den, kdy měla být svatba. (mmchd, měla jsem se fakt dobře, sama, spokojeně) na fb jsem uviděla nějakou jeho fotku a bylo mi nepříjemně. tak jsem to lapila a začla pitvat. nechci vědět, co dělá o našem víkendu. nezajímá mě to! nezeptala jsem se ho. nechtěla jsem vidět žádnou fotku! jaktože mě to nezajímá? co si nepřipouštím? téma chuti ho ovládat a řídit nebylo ono. nebo ne přesně. dál. co tam je? mám to! odmítám svou TEMNOU stránku - chuť radit, vědět, co je pro druhé dobré. odmítám se chovat jako svoje matka! bingo. to je ono. není problém v chuti ovládat, ale v odmítání chuti ovládat! poď pod'na světo, ať si tě prohlídnu:) Vojtěch říká: je třeba (si) přiznat, že jsem úpkně stejná, jako svoje matka. a nejen si to přiznat. ale ještě z toho být nadšená! (ok, přijímám, že jsem stejná jako ona. ale prosim prosim, mohlo by to byt tak, že až se teda nadchnu, že jsem stejná jako svoje matka, mohla bych začít být jiná? je to povoleno? hehe:))
pak přišlo, že je to velkej úkol. tak jsem si nakódovala paličku makovičku na jemnost a mírnost, že mám čas, odvahu, vytrvalost a mírnost hledat způsob, jak to celý rozklíčovat, uvědomit si vše, integrovat a propustit a nahradit něčím láskyplným. fajn. přišel klid. fotka nefotka:)
(ještě je tam nějakej kus emocí nebo nevyřčených věcí, nemám dokončený na koho, zda na sebe - nejpravděpodobnější:), nebo na mamku. to mě čeká.)

3. to není dopracovaný vůbec. žárlivost. muhehe. to je takovej strašák, že? pro všechny. polil mě v jeden okamžik děs, že se třeba chlap chce sejít proto, že chce přestat nosit to prádlo a jíst polívku (a platit mi nájem), že má novou holku. grc! hnus. pocitila sem uplně všechen hnus, strach, stres, bolest, v jeden okamžik. seděla sem zrovna na obědě a snědla sotva půlku. no zbytek už do žaludku nedošel. taková škoda! eštěže ale ten hnus trval jen chvilku. a šla sem klíčovat. je pro mě (zatím) nepřijatelný, aby miloval jinde. nemiluje mě? fajn, beru. ale aby dával lásku jinde?!!! přivlastňuju si ho? teď přišla supermyšlenka: přeju mu to dobré... ale bacha, jo?! já určuju, co je a co není dobré! moje bezpodmínečná láska dostala pěkně na prdel:)
nejspíš to má souvislost i s kýblem hoven před rokem. ptze tam jsem ty emoce natuty zazdila. byla jsem tak v pohodě a doteď mě to nerozruší, když si na to vzpomenu. takže to je velká výzva. otevřít tenhleten vřed. bude nejspíš solidně zanícenej, prohnilej a veskrze hnusnej a nechutnej.
no a dál jsem to zatím nedopracovala, ptze se mi nechce. ale to přijde. musím to udělat, ptze chci klid. a ze zasunutejma vředama klid nepřijde.


jo. a mám to teda v sobě furt stejný. nechci ho (ze sebe) pustit, ale všechny možnosti budoucnosti jsou přijatelný.
konflikt je v jedné věci. vím, že budu spokojená a budu mít krásnej partnerskej a mateřskej život. i bez něho. jenže!!! děti vidím jen ve spojitosti s ním.

ale to je fuk. ono se zas něco odkryje.


tak a teď jdu číst a meditovat.
mám chuť jít zas běhat. včera jsem si dala 18 km výběh (neptejte se mě, jak sem to mohla uběhnout, sama sem se svýho těla ptala, ale ono jen pokrčilo... koleny). nejspíš to byla taková forma zenu. posledních 5 km bylo lehce bolavých. ale skvělých. a dnes bez následků. miluju svý tělo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama