na smutek jedno rande, prosím

9. července 2016 v 23:49
po pár dnech mírné depky se dnes večer cítím líp.

nejspíš vím, proč mi teď bylo hůř. ve čtvrtek večer jsem našla plně vyhoující byt, ozvala se majiteli a na pondělí máme domluvenou prohlídku. jak kdyby mi ten byt přišel do cesty, opět, jako všechno co mě vede. uvidíme, zda to vyjde. je to parádní nabídka v parádní lokalitě se všema těma požadavkama, co na byt máme. bydlo hledáme já, kamarádka a kamarád. no a byt = stěhování = puštění se vztahu = smutek.

no a když už jsme u toho..., proč mám lepší náladu? s tímto kamarádam, co dem na prohlídku bytu, jsem se dnes viděla. nechci tomu říkat rande, protože to asi rande nebylo. ale výhledově..., uvidíme. tento kluk je podobný, jako ten byt, bez úsilí jsem na něj narazila a je velmi použitelný:D. znám ho už z mládí ze skautu, ale nebyli jsme v kontaktu. cítím se s ním dobře. můžu se chovat úplně normálně, uvolněně. zná věci, o nichž mluvím, nemusím ho uvádět do tématu a nemusím chodit kolem horké kaše, když říkám, že se učím zklidňovat mysl nebo jak jsem rozklíčovala mou chladovou alergii. s tím souvisí, respektuje můj odstup, ale dnes jsem ho na rozloučenou objala. už se těším, až spolu budem koukat na film a já se o něj opřu a nechám se obejmout...

ven, a nespěcháš na to trochu?
hele ani ne. jednak si už pár týdnů myslím, že nebudu sama dlouho, ať už to bude tento kluk nebo ne. jednak jsou to dva měsíce od toho, co se chlap odešel bydlet do kanclu. rozpoložení má furt stejný. a já mám dojem, že potřebuju někoho milovat.

tak takto u mě. snad mě ty smutky už přejdou. asi budu Davida, jak se jmenuje onen použitelnej kluk, používat proti depresi. funguje to dost spolehlivě!

 


Komentáře

1 Johnny Johnny | Web | 9. července 2016 v 23:58 | Reagovat

David bude určite rád :D

2 Banalite Banalite | Web | 11. července 2016 v 7:34 | Reagovat

Vida ze to slo, dokazat si predstavit byt po boku nekoho jinyho :) kam to pujde z tech predstav se uvidi. Snad nenechate kamaradku moc krenit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama