možná sem zamilovaná

1. srpna 2016 v 23:35
smějte se mi, sem asi zamilovaná. s D jsem od pátku trávila fakt hodně času ve dne i v noci. a on teď odjel na 20 dní do pryč. co na tom, můžu za ním přijet, mám dovču. ale je v běhu od rána do devíti večer, tak by to možná ztrácelo smysl... tak se sama sebou trochu bavím a nechávám to být.
to je taková svobota, že se mi změnilo nechávat věci být a oni se nějak samy stanou...


v pátek jsme s D chtěli jít běhat. já to ale z vyřízenosti z tábora zrušila. nabídl masáž, já automaticky odmítla. pak sem si řekla a proč ne? podmínkou ale bylo, ať mi dá kus času si odpočinout. potkali jsme se tady kousek od nás na cideru a už když sem za ním šla, cítila sem se dobře a těšila se. tohle je totiž téma, který už sme spolu probrali. moje chladová alergie, chlad ve mě, chlad k druhejm, odstup. sám řikal, že ho cítí. proto sem chtěla na cider. a ani to asi nebylo nutný. obsluhovala nás, a teď bacha, bývalá manželka skorobývalýho šéfa mýho bývalýho chlapa. tak by bylo zábavný, esi se to k chlapovi nějak doneslo... doma mi dal naprosto luxusní masáž, pak volal spolubydlícím, esi ještě nespí, aby je nerušil, ptze neměl klíče. a už z telefonu mi bylo jasný, že se mu nechce nikam přes celou Prahu a rád by zůstal přes noc. chlad se aktivizoval... a pak zas přešel a já mu nabídla, ať tu přespí. na gauči. spolubydlové, že prej jdou zítra na výlet. tak mě rovnou pozval, ať jedu s něma. chtělo se mi, tak sem řekla, že pojedu. přespal kde? u mě v posteli. ve vší počestnosti. ale byli jsme nějací naspídovaní a moc toho nenaspali. jen sme tak leželi a čas od času se přesvědčili, že ten druhej taky nespí.jakejsi meditativní stav.
sobota byla boží. jeden z nejlepších dní za poslední týdny nebo měsíce. nádhernej den, super lidi, pivo, povídání, společný témata, krásnej přírodní koupák, blbosti při beach volejbalu. cítila sem se celej den tak dobře... s D jsme dělali nějaký prvky z akrojogy a šlo nám to výborně a byl to skvělej pocit. mluvili jsme o tom spolu už v červnu. že bychom to mohli spolu zkusit. akro. můj sen. no a ve vlaku nazpět sem si o něk opřela hlavu a chytil mě za ruku a bylo to příjemný. v noci v Pze jsme šli na pivo. a šla sem k nim dom. pustili jsme Billy Elliota a já u nich zůstala až někdy do dvou do rána... pak sem se sbalila a jela domů do klidu. a za kocourkem. psisko měl na víkend chlap. bývalej. he. v neděli sme se viděli zas a zas sem u nich strávila kus času. a dnes dopo jsme spolu byli, než odjel na východ. kde bude dvacet dní.
a víte, co je příjemný? a dost možná nutný... ani já ani on to netlačíme. nevyžaduje na mě nějaký jasný slovo, rozhodnutí se nebo něco. nekomentuje, že bydlim tady s chlapem. nejspíš ctí, že být s někým deset let se nedá smazat takto rychle. a mě to dělá velkou úlevu. protože já se znám. jak by na mě začal naléhat nebo něco, tak by to šlo do háje. nefunguje, když na mě chlap tlačí nebo něco. to se odkope. ten společně trávenej čas vyplyne jednoduše. žádný řešení, žádný velký domlouvání.
cítím se s D uvolněně. nezávisle. nemám vůbec potřebu se nějak tvořit. jenom prostě sem. hodně se s ním směju. směje se nahlas stejně, jako moje milovaná M. je velmi nezávislej a svůj. nechová se jako čech ustrašenej, co si kdo řekne. je to taková svoboda... a učí mě to toleranci. nezapadá do mých škatulek. a není vůbec manipulovatelnej nebo formovatelnej. nedovedu si představit vůbec se ho snažit napasovat do nějakýho modelu, jak sem to ani nevim proč dělala u L. tedy bývalýho.
cítím od D velkou úctu. je milej a cítím se vedle něj úžasně.


je vyšší než L a když mě objímá, sem celá schovaná a malinká.
zatim se na něj moc nedívám. autista ve mě to moc neumí a potřebuje na to čas. autista chlad, haha.
cítím se dokonale dobře ve svým těle. sportuju a hýbu se a jóguju a je to krása.
líbí se mi, jak se směje. a že se směju taky.
má kamarády a jsou prima.
chtěla bych ho za kluka, abych ho ukázala M a jejímu manželovi a dělali sme společně hudbu.
taky bych ho chtěla ukázat rodičům.
segry ho vlastně znaj.
vlastně většina mých kamarádů z mládí ho trochu znaj a myslim že by se divili, kdybychom spolu začli chodit.
můj nejlepší kámoš z výšky ho zná.
je to sranda. vlastně sme šli dost stejnej osud a on o mě věděl, ale já o něm ne.


a tak.


tak se nade mnou bavte, jako ja se sama sebou bavim:D


jinak ne že bych se zbavila L. vim, že kdyby se teď rozhod se vrátit, budu s ním. to je hodně silný. ale nemám chuť ho přesvědčovat, ať se vrátí. když na mě včera sahal, už to nebylo tak příjemný a normální, jako dřív. už bylo něco špatně. taky vlastně už nemám chuť být s člověkem, kterýho nelze číst a nejde mu rozumět, ptze ani on sám sobě nerozumí. nebo nemám chuť..., řspíš je to taková myšlenka: dyť to už stačilo. možná je ta dřina neunostná a už prostě konec. už můžu být s někým otevřeným.


tak jo. čičin usnul, můžu plést. vidim to na ještě jeden film:)

ať žije dovolená!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama