po bouři

7. října 2016 v 18:10
uf. to teda zas byly dny. takový na sebevraždu skoro. nebejt vědomí, že je to jen lokální temno. včera večer sem brečela a fňukala do smsek bývalýmu. ještěže můžu...
po bouři ale přichází klid a modrá obloha a duše si zase lebedí.
a taky mi bývalej poslal čtyři litry.


objevila jsem úžasnou knihu. jmenuje se Esence.
tak ji čtu a blažím sama sebe pravdou v ní.
je to furt o tom samym. co jsme my a co jsou nánosy? a když odendáme nánosy, jak nám bude? věřím, že krásně, svobodně a uvolněně!


dnes jsem na anglině řekla, že chci jiného lektora. tak ho mám. od konce října. takže pět a půlku můžu teď na několik týdnů zase natáhnout. a pak si to dáme znova a načisto! tímto se mi uvolnilo dnešní odpoledne a udělalo mi to tááák dobře! a tak jsem nakoupila, snědla dva kousky zakázaného sladkého pečiva, uvařím si špagety, poslouchám tohle: https://www.youtube.com/watch?v=ibNKIh75Nx0 . budu uklízet a večer možná přijde D (možnábudoucí) natáhnout mi struny do kytary. zítra pojedu uklidit sestřičce a miminku domů a v neděli mě čeká pečení.
vyřídila jsem dnes dvě vyzvednutí. chlapovo kámoš měl půjčené Temné noci duše a včera, jak mi bylo mizerně, jsem ji fakt postrádala v mé bohatě vybavené knihovně. (ale aspoň jsem otevřela Esenci a to bylo přesně to pravý pro mou bolavou a unavenou duši). a pak jsem sestřičce vyzvedla krásné nosítko na mrňouse. a pak ta anglina.


tak a teď se nezaseknout u PC, to mě často hodí do pěkných nicot (vlastně to nebylo uplně špatný, zapomenout komp u sestry a být týden bez něj!) a být činná. potřebuju dejchat v bytě, kterej dejchá!


pusu, pusy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama