a je to tady. trudnomyslnost

1. prosince 2016 v 14:33
náročný. teď furt. nutno podotknout, že mám menstruaci a že to je možná hlavní důvod toho stavu...

anebo ne, ještě jeden. trochu sem se rozšoupla s penězama a teď sem ve stresu, jak to dám. vyřešila by to jedna jednorázová brigáda za dobrý peníze, ale dotyčný ano ještě nezaznělo. už mě unavuje nemít peníze, muset šetřit a být z toho ve stresu. už je čas na hojnost, dělám dost, abych se finančně měla dobře...


dopadá na mě situace s chlapem. asi mě to začíná unavovat. anebo ta menstruace a prachy a za týden nebudu vědět, jak sem se cítila pár dní nazpět. včera jsem se viděla s naší společnou kamarádkou a to mi neudělalo moc dobře. nevim, proč sem jí kývla na setkání. když se skoro s nikým nevídám a s ní vlastne nemluvím moc ráda. stejně ze mě jen chtěla vytáhnout, jak to mám s chlapem...
no a zpět k mýmu prožívání. chybí mi chlap a přeju si, aby se vrátil a sem z toho taková frustrovaná a už unavená. proč nemůžu mít jednoduchej život.., já vím, že jednoduchej život je fikce. bla bla.
psala sem si včera při depce s mou milou M. říkala, že jí bylo nejhůř, když s ní nynější manžel na nějakej čas nebyl.
chlap se mnou stále komunikuje. komentuje svůj život. že neví, jestli si neměl koupit větší boty. že měl úspěch na prezentaci výzkumu. že potkal jiřího od nás z firmy na tamté schůzce a že mu řek, že mě zná. když mi včera večer bylo smutno, píšu mu, že mi je smutno a přeju si, aby byl u mě. bylo to o půlnoci a on na to napíše, že to už nedá a smutnej smajlík. všechny tyhle věci ve mně živí naději. a přitom je to dost možná fikce, možná je jen hodnej a zvyklej. a vracet se nemá ani v nejmenším v plánu.
jak mi bylo teď tři večery po sobě smutno, stále mám trochu zvýšenou teplotu, starosti s penězama a menstruaci (ach ty ženské potíže, jak jsou nekreativní), tak si skoro přeju, aby se chlap jasně vyjádřil, že buď i ano, ale časem, nebo ne a tečka. a já bych ho nejspíš dokázala odříznout, prosmutnit to. ale začít třeba po čase koukat po chlapech, jak se mi to povedlo v létě, protože ve mně bylo na několik týdnů od chlapa vemi čisto.


ach jo. jsem trochu zvědavá, jestli s koncem menstruace zkončí i depka. nevim, možná na mě konečně dopadá celá tíha rozchodu, samoty a připoutanosti k někomu, kdo chce být sám (zní líp jak kdo chce být beze mě).
napadaj mě takový věci, jako jít k nějaké kartářce se zeptat na budoucnost s chlapem. nebo k někomu, kdo dělá podobný věci. tak zoufale se po večerech cítím.


no nic. už vím, že ta jednorázová práce neklapla. takže zázraky z finančního světa za víkend se neuskuteční. snad v sobě budu mít dost síly na všechny možný jiný zakázky, v kterých je vpodstatě taky dost peněz a který mi dělaj doma energetickej binec nedodělanosti.

jdu si vytisknout pár stran Tolleho Nové země.
a udělat kafe. než se vzbudí dítě.
a o víkendu půjdu každej den na jogu.


howgh.
dělání smutky zahání. musim se do toho dát.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama